הגנה עצמית למבוגרים

הגנה עצמית
מגוון הקורסים לגברים ונשים

הגנה עצמית למבוגרים

מגוון קורסים ברמות אימון שונות. בקורס נלמד את יסודות הקרב מגע, נכיר טכניקות שונות, שיטות הגנה והתקפה ונקבל כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות ומצבים שונים.
(קבוצה מעורבת)

לפרטים והרשמה
הגנה עצמית לנשים

קבוצה ייעודית לנשים בלבד. בקורס נלמד את יסודות הקרב מגע, נכיר טכניקות שונות, שיטות הגנה והתקפה תוך מיקוד בהגנה עצמית והתמודדות עם מצבים בעייתיים

לפרטים והרשמה
מאמן אישי

באימון אישי ישנה חשיבות גדולה לתוכן הנלמד אך לא פחות חשוב אם לא יותר, לדמות המאמן! חשוב לייצר תנאים אופטימאליים לאימון כמו תקשורת טובה עם המאמן, תיאום ציפיות ופתיחות להציף ולדבר על דברים שחשובים לנו – יחס אישי! לכן האימון הוא לא רק אימון אישי אלא מאמן אישי.

לפרטים והרשמה

מחפשים אתגר נוסף?
אימוני רכב, אוטובוסים ומבנה נטוש

כאשר אנו מתאמנים במועדון או אולם אנו נמצאים ״בתנאים סטריליים״- שעות אימון מוסדרות, מזגן, חברים לאימון, מקום מוכר וכו׳... אבל המציאות אינה סטרילית- לרוב אדם מותקף במפתיע, בכל זמן ומקום, ע״י יריבים בגדלים שונים, שלפעמים עלולים גם להופיע בקבוצות. אימוני שטח למיניהם, ביניהם אימונים בכלי רכב, בים או במבנים נטושים לסוגיהם (ולא רק), הם כלי חשוב אשר מכין אותנו לחוש את האנדרנלין, ליישם את מה שלמדנו באימוני פנים, והם הדבר הקרוב ככל הניתן למציאות. ע״י שינוי האווירה והמקום, ניתן יהיה ללמוד להתמודד עם תנאים סביבתיים; השמש המסנוורת, הקרקע השונה... בחוץ ניתן לחוות חוויה שונה ומאתגרת (וגם בהחלט מהנה) ולפגוש חניכים ממועדוני האקדמיה השונים.

לפרטים והרשמה

ימי עיון וסדנאות

בשנים האחרונות שיתפנו פעולה עם מספר ארגונים ביצירת חוויה ייחודית ובלעדית לאירועי חברה, פעילויות מתמשכות וגיבושים. אנו משלבים אימון בקרב מגע ביחד עם ערכי עבודת צוות, חשיבה יצירתית, הסטת רגשות שליליים, העצמה, תקשורת, ישראליות ומצוינות.

הסדנאות שלנו מעבירות לעובדי החברה חוויה אישית וקבוצתית מיוחדת וחזקה.
הפעילות מתאימה לכל אדם בכל גיל וכל מצב גופני- אינטראקציה מחשבתית ופיזית שונה ממה שרוב האנשים מכירים.
לרשותכם סוגי פעילויות מגוונים : סדנאות חד פעמיות, הרצאות חווייתיות עם/ללא אימון פיזי, ימי עיון וסדנאות מרובות מפגשים. הכל בהתאמה אישית לצרכי החברה והלקוח ובהתאם לאפיון קבוצת האימון.
בין לקוחותינו העסקיים :FIVERR, מגדלי אלון ת"א, משרד עו"ד ורו"ח מאיר מזרחי, משרד החינוך, מורים, משרד הרווחה ועוד.

למידע נוסף

מה אומרים עלינו
הורים מספרים ומכתבי תודה

לאיתי שהוא ילד עם צרכים מיוחדים, חשובה הפתיחות לקבל אותו על ידי המדריכים ואז גם על ידי הילדים. התרומה היא בכך שהוא צריך לעמוד, ומצליח בדרך כלל, בסטנדרטים וכללי ההתנהגות של הילדים האחרים בחוג. איתי לומד להגן על עצמו ,מקווה שיישם כשיצטרך, משמעת וחברות ועוד הרבה הרגלים וחוקים. תודה על כל השנים שאתה המדריכים והילדים מקבלים ומכילים אותו

ורדה אדמון

בנותיי עדן וחן משתתפות בחוג כשבע שנים וספיר כשנה. בנותיי נהנות מאוד להשתתף בחוג קרב מגע ומחכות לו בקוצר רוח.
החוג תרם לבנותיי רבות: ליכולת להגן על עצמן, בידע רב בזהירות והימנעות מסכנות, לביטחון העצמי שלהן ולכושר הגופני שלהן.
אני ממליצה מאוד על חוג זה וחושבת שכל ילד צריך ללמוד קרב מגע מגיל צעיר

איריס ברנץ

אני מתאמן אצל שחר מגיל 4 וחצי וכיום אני בן 18 וחצי חוץ משנה אחת של הפסקה למדתי קרב מגע במשך 14 שנה. קרב מגע תרם לי רבות מבחינת ביטחון אישי ומשמעת עצמית. חוץ מתחושת ההעצמה שמקבלים מכוח וידע כזה שלרשותך, לומדים מתי וכיצד להשתמש בו, לשמור אותו רק למקרים מאוד קיצוניים ורק כשאין ברירה אחרת.
הקרב מגע הוא מחנך לערכים ואני הייתי שמח לראות עוד אנשים שיכולים להגן על עצמם ולא ליפול קורבן לפשע כזה או אחר.

גיא ארז

לשחר המקסים, רצינו להודות לך על היחס העדינות והגישה שיש לך לילדים. שקדי הגיע לפני 4 שנים ויותר חסר ביטחון וחלש. והיום לאחר שנים של התמדה שקד עם ביטחון וכושר גופני. אנחנו רוצים להודות לך על הקרב מגע ומה שאתה מעביר לילדים מעבר לחוג . תודה על הכל!

שקד וסיגל יוסף

את בני, ארז, לקחתי לחוג קרב מגע בגיל שלוש וחצי, לאחר שראיתי כל יום במשך שלושה שבועות איך ילדים מהגן שלו דוחפים אותו, לוקחים ממנו דברים, הורסים לו את הדברים שהוא בונה, והוא עומד חסר אונים ובוכה.
הגענו לחוג קרב מגע אצל שחר, ההשקעה והמאמץ היו כדאיים. ארז הולך היום אל הגן עם ביטחון, הוא למד להגיד "לא, זה לא נעים לי" ובמידת הצורך – גם לעמוד על שלו מול ילדים אחרים..

 

מיכל, אמא של ארז

זוהי השנה השלישית ששלושת ילדי לומדים קרב מגע. משנה לשנה אני רואה כמה ילדיי יותר בטוחים בעצמם, רגועים יותר וחזקים פיזית. כאמא אני ממליצה לכל הורה לרשום את ילדיו לחוג קרב מגע, כי המיומנות שרוכשים בחוג היא מסוג חובה, כמו כתיבה וקריאה בבית ספר בכיתה א'
ברצוני להודות לכם ולאחל הצלחה גם בהמשך. נתראה גם בשנת לימודים הבאה!

מרינה שקליאר, אמא של ליאל, איתי ועילי

אני יסמין ענבר, אמא של רביד ונעם המתאמנים זו השנה השנייה אצל שחר יזרעאלי. אני רוצה להביע את שביעות רצוני מהחוג ובמיוחד מהאופן שבו שחר מנהל את החוג. ניכר כי החוג משפר את יכולתם הפיזיות, מקנה להם כלים להגנה עצמית ומשפר את ביטחונם העצמי.
עוד ניכר כי שחר משקיע זמן ומאמץ כדי שהאימונים יהיו מגוונים ומועילים תוך לימוד ריסון עצמי ומתן כבוד לזולת. מעבר להיותו מאמן מקצועי שחר הוא דוגמא ומופת לאדם המשמש בתפקיד חינוכי.

יסמין ענבר

שני ילדי בני 6 ו-9 מתאמנים בקרב מגע זאת השנה שנייה ושלישית בהדרכת שחר יזרעאלי.
נרשמנו כיוון נאלצנו להתמודד מול אלימות פיזית שילדי חוו. החוג נתן לנו הגנה עצמית, בטחון והערכה עצמית ויכולות התמודדות עם אתגרים. שיח מנחה בתחילת כל שיעור עם פתרונות להתמודדות במקרי קיצון ,
דחיית סיפוקים , עבודת צוות , בטחון עצמי ופיתוח מיומניות ספורטביות.
כל זאת בשיעור עם מדריך ועוזרי מדריך , דרך משחק בשילוב מיומנויות הגנה , הומור וחיזוקים חיוביים.

דינה גראד

דילוג לתוכן